İstanbul Çatı Aktarma

İstanbul Çatı Aktarma firmaları arasında ÇATI ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorun ve sorularınız için ALBAYRAK YAPI ya ulaşabilirsiniz.

Çatı Aktarma fiyatları konusunda genel olarak sağlıklı bilgi edinmek için ücretsiz sunduğumuz keşif tespit faaliyeti sonrasında çatı aktarma fiyatları ve çatı aktarma maliyeti hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederiz. Belirtilen çatı aktarma fiyatları çatının projesi çatı deresinde yapılacak dere tercihleri çatıda bulunan baça adetleri yine çatı kuşlukları veya güvercinlikleri diye adlandırılan alanlar çatı arası ısı yalıtımı dere giderlerinin bağlanması kullanılacak çatı kaplama ürünün modelleri yine bu ürünlerin 1. sınıf olması çatı büyüklüğü m2 bazında gibi etkenler hesap edilerek çatı fiyatları veya çatı maliyeti hesap edilir.

 

adalar çatı aktarma - arnavutköy çatı aktarma - ataşehir çatı aktarma - avcılar çatı aktarma - bağcılar çatı aktarma

 Firmamızın uzman personeli, çatıdaki mevcut olan kiremit ve omuz mahyaları tamamen sökülür. İçlerinde kırık, çatlak ve yıpranmış olanları yenileri ile değiştirildikten sonra çatı üzerinde balyalar halinde sıralanır. kiremitler söküldükten sonra ortaya çıkan karkas- ahşap iskelet üzerinde kırık, çürümüş, sağlam olmayanları ve tahtalarının eksik olanları tamamlanır.

Çatıda oluşan toz, kiremit parçaları, tahta vb molozlar süpürülerek temizlenir

Gerekli eğim ve akma var ise çatı örtüsü (kiremit, membran, şıngıl vs. serielrek çatı tamamlanır.
 

bahçelievler çatı aktarma - bakırköy çatı aktarma - başakşehir çatı aktarma - bayrampaşa çatı aktarma - beşiktaş çatı aktarma