Profil Çatı

Demir Çatı Uygulamaları; Demir çatı uygulamaları, yapının kendi özgü ağırlığına ek zati ağırlık getirmez ve olası doğal afetlerde kalıcılık sağlar. Can kaybına yaptırım sağlacıyı etkilerde bulunmaz, yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar. Demir çatı uygulamalarıi yapı malzemelerini oluşturan elemanların fabrikasyon olması tam güven sağlar ve kullanılan koruyucu malzemeler sayesinde çatı kalitesini en yüksek seviyede tutar.

Demir çatı uygulamaları üretim ve montaja dayalı olduklarından dolayı imalatı yada uygulanması zemin, mekan gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir. Demir çatı hizmetini sorunsuz sunan firmamız, yapılacak demir çatı hakkında büyük bir tecrübe ve araştırma geçmişine sahiptir.

Gerçekleştirdiği referans hizmetlerine bakarakta demir çatı sektöründeki aktif faaliyetlerini görebilirsiniz. demir çatı yapının varolan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşitidir.

Diğer yapılarda olduğu gibi bina çatı çevresinin üzerine yine çatı görünüm projesinin müşterinin onayladığı biçimde yapılmasıyla elde edilen konstrüksiyon çatı biçimidir.


 

 

Profil Çelik Çatı Sistemleri Avcılar - Ataşehir Profil Çelik Çatı Yapan Firmalar - Arnavutköy Profil Çatı Yapanlar - Şirinevler Profil Çatı Fiyatları  - Bahçelievler Profil Çatı Fiyatları - Bağcılar Profil Çatı Fiyatları - Beyoğlu Profil Çatı MalzemeleriTaksim Profil Çatı Sistem Fiyatları - Büyükçekmece Profil Çatı Çeşitleri ve Fİyatları